Ana Sayfaya Dön

GELECEĞİN LİDERLERİ olarak bizim en büyük hedefimiz gelecek adına büyük idealleri olan gençleri daha üniversite yıllarında bir araya getirmek ve bu kişiler arasında güçlü bir ağ oluşturmaktır.  Küreselleşmenin etkilerini yakından hisseden bir jenerasyonun bireyleri olarak bizimde bu çağa ayak uydurmamız ve hazırlıklarımızı bu yönde yapmamız gerekmektedir. 

21. yüzyılın en önemli gücünün iletişim olduğunu savunan GELECEĞİN LİDERLERİ olarak bizde faaliyetlerimize bu alanda yön vermeye çalışıyor, gerek üyelerin kendi arasındaki birlikteliğinin gerekse bugünün liderleriyle üyelerimizin birlikteliğinin en üst seviyeye çıkması için çaba sarf ediyoruz.


Farklı alanlarda kendini kanıtlamış ve gençlere örnek olabilecek kişileri Koç Üniversitesi’nde ağırlayarak gelecek adına onların tecrübelerini paylaşmak bizler için çok büyük bir önem teşkil etmektedir.  Bu amaçla GELECEĞİN LİDERLERİ olarak iki haftada bir sadece üyelerimizin katılacağı samimi bir ortamda iş, siyaset ve sanat dünyasından bir konuğu ağırlayacak ve çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunacağız.


Yurt içi ve yurt dışından ortak olduğumuz kuruluşlarla iletişimizi arttırmakta ve birlikte önemli projeler için işbirliği yapmaktayız.  Bu sayede üyelerimizin bireysel iletişimden kurumsal iletişime geçmesini sağlayarak onların dünya üzerindeki etki alanını genişletmekteyiz.


Birlikteliğimizi artıracak düzenli toplantıların ve organizasyonların aslında sadece bir üniversite oluşumundan ziyade geleceğin Türkiye’sinin inşası olduğu asla unutulmamalıdır.

 

 

 
Ana Sayfa - Kurumsal - Hakkmzda -Faaliyetler - Foto Galeri - İletişim
Tüm Hakları Saklıdır © Geleceğin Liderleri - 2009
Ko niversitesi