Ana Sayfaya Dön

Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali KİBAR 15 Nisan’da Koç Üniversitesi’nde!Geleceğin Liderleri, yapmış olduğu her organizasyonda ortaya koymuş olduğu farklılığını yine devam ettiriyor. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından Kore Cumhuriyeti Kayseri Fahri Başkonsolosu, Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali KİBAR 15 Nisan 2010 Perşembe günü saat 17.00 da üyelerimize özel düzenlecek oturumda aramızda olacak.

Ali Kibar Kimdir?

1958 yılında Kayseri’de doğan Ali Kibar, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. 1983 yılında Kibar Holding’de iş hayatına atılan Ali Kibar, halen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinin yanısıra, bünyesinde 22 şirket bulunan Kibar Holding’in grup şirketlerinde yöneticilik ve İcra Komitesi Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. 

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği (TALSAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk-Kore İş Konseyi Başkanı;  

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV), Doğal Hayatı Koruma Derneği (WWF) ile  Türk Eğitim Vakfı (TEV) Mütevelli Heyeti Üyesi;  

Genç  Yönetici İşadamları Derneği (GYİAD) Onur Kurulu Üyesi;  

Türkiye Genç  İşadamları Derneği (TÜGİAD) Onursal Üyesi;

Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyesi;  

Young Presidents’  Organisation (YPO), Avrupa Alüminyum Birliği (EAA), Sosyal Ekonomik İlişkiler Vakfı üyesidir.  

1999-2007 Kore Cumhuriyeti İstanbul Fahri Başkonsolosluğunda bulunan ve 2007 yılında Kore Cumhuriyeti Kayseri Fahri Başkonsolosluğuna atanan Kibar, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. 

Ali Kibar evli ve 2 çocuk babasıdır. 

 

 
Ana Sayfa - Kurumsal - Hakkmzda -Faaliyetler - Foto Galeri - İletişim
Tüm Hakları Saklıdır © Geleceğin Liderleri - 2009
Ko niversitesi