Ana Sayfaya Dön

Geleceğin Liderleri Kulübü olarak üye alma politikamız aslında diğer kulüplerine göre birçok farklılık içermektedir. Kulubümüze üye olmak için öncelikle bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bize vermiş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığıyla, talep yoğunluğunu da dikkate alarak, en kısa zamanda arkadaşlarımız size ulaşacaktır. Bizler her bir üye adayımızla birebir tanışmak ve sohbet etmek istiyoruz. Sohbetimizin içeriği üye adayımızın nelerle ilgilendiğini, hayata bakış açısını, hedeflerini ve hayattan neler beklediğidir.

Girişimciliğini ve konuşmacılığını da bir anlamda gözlemlediğimiz adayımızın kulübe alınıp alınmayacağı yapılan bu sohbet ve araştırmalar neticesinde ilgili komisyonumuz oylama ile son kararını veriyor. Bu oylamanın sonucu en kısa zamanda üye adayımıza bilgilendirici bir maille ulaştırılıyor.

Bizler Geleceğin Liderleri olmaya aday birer birey olmamızdan ötürü üye alımı konusunda ciddi bir hassasiyet göstermekteyiz. Umarız mülakata gelen arkadaşlarımız da bizleri anlayışla karşılayacaklardır.

Peki üyelerimizin yapmaları gerekenler nelerdir?

Geleceğin Liderleri Kulübü üyeleri, sadece üyelerimizin katılabileceği ve Dünya çapında ün yapmış başarılı iş adamlarını, siyasetçileri, akademistenleri ağırlayacağımız toplantılarımıza resmi kıyafetleriyle (bayanlar elbise, erkekler takım elbise) katılmalıdırlar.

Topluluğumuzun amacı geniş bir iletişim ağı kurmak olduğu için hiç çekinmeden birbirleriyle tanışıp bilgi alışverişinde bulunmalıdırlar.

Geleceğin Liderleri Kulübü üyeleri Atatürk’ünilke ve inkılaplarına son derece bağlı, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ileri görüşlü, ufku geniş, çalışkan, çağa ve değişime ayak uyduran, girişimci Koç Üniversitesi üyelerini bünyesinde barındırmaktadır.

Üye portföyümüze dahil olmak istiyorsanız bize bir maille ulaşıp, size vereceğimiz tanışma günü ve saatini beklemeniz yeterli olacaktır.

yeniuye@geleceginliderleri.org

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa - Kurumsal - Hakkmzda -Faaliyetler - Foto Galeri - İletişim
Tüm Hakları Saklıdır © Geleceğin Liderleri - 2009
Ko niversitesi